Menu

İnşaat Ekipmanları Fuarı

  • Yer: Las Vegas / Amerika
  • Tarih: 6 - 14 Mart 2017

FUAR İÇERİĞİ

240 bin m2 lik bir alanda 2500 den fazla katılımcının ve bir cok ziyaretçinin olduğu ConEXPO-Con AGG Fuarında sergilenecek ana baslıklar su sekildedir. Kırıcı, yıkıcı, delici, parçalayıcı, kazıyıcılar, eziciler, temel kurutucular, Patlatma teknikleri, Yıkayıcılar, Dağıtıcılar, Serpme teknikleri, Asfalt ve yol döşeme, Yol bakım,tamir,tasfiye işlemleri, Tarla açma ve toprak hazırlama aracları, Tasıma,kaldırma ve yerleştirme, Makine parcalari ve elektronik ekipmanlar, Pnomatik urunler,pompalar.endustriyel hidrolik urunler, Mekanik transmisyon,elektronik ekipmanlar, Güç aktarma ürünleri, Tünel, atık su tahliye, kanal açma, kablo döşeme vb makina ve ekipmanları Bilgi işlem ve ölçüm, İş güvenliği ve sağlığı.

DAHİL OLAN HİZMETLER

• Belirtilen havayolu ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havaalanı vergileri ve sigorta
• Belirlenecek otelde oda & kahvaltı konaklama
• Havaalanı /Otel / Havaalanı transferleri
• Osiv Turizm  rehberlik hizmetleri

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Şahsi tercümanlık
• Vize ücretleri
• Kişisel harcamalar
• Fazla Bagaj ücreti
• Fuar giriş biletleri(isteğe bağlı temin edilir)
• Tüm rezervasyon değişiklikleri
• Öğle-alşam yemekleri
•  Yurt dışı çıkış harcı
• Ekstra geziler

TUR PROGRAMI

01Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar terminali OSİV TUR kontuarı önünde saat 08:30 buluşma ve Türk Hava Yollarının TK2135 nolu sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Daha sonra uçak değiştirerek Türk Hava Yollarının TK009 sefer sayılı uçağı ile saat 13:55’de Los Angeles’a hareket. Yerel saat ile 16:45’de varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile otele transfer. Odalarımızı aldıktan sonra Hollywood Gözlem Evi gezimiz için otelden ayrılıyoruz. Gezi sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

02Otelde alınacak kahvaltının ardından 4 saatlik otobüs yolculuğu ile Los Angeles’dan Las Vegas’a hareket. Las Vegas’da outlet turumuzu yapıyoruz. Giyimden hediyelik eşyalara kadar dünyaca ünlü markaları uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Turumuzun ardından otele hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

03Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan RED ROCK KANYON turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında dünyaca ünü Grand Kanyon’un bir benzeri olan Kırmızı Kayalıklar olarak da bilinen Red Rock Kanyon’da endemik taş yapısına ve muhteşem bir doğa harikasına tanıklık edecek, ayrıca bölgede bulunan bir kovboy kasabasını gezeceksiniz. Turumuzun ardından otele hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

04Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Los Angeles’a hareket. Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğun ardından “Melekler Şehri” Los Angeles’a varış ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Baverly Hills, Olvera Street, Grifith Park ve Hollywood Boulevard gibi ünlü merkezlerin yanı sıra Çin Tiyatrosu, Açık Hava Tiyatrosu, şöhretler yolu ve Yıldızlar Şehri Balmumu Müzesini geziyoruz. Turumuzun sonunda otele hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

05Sabah kahvaltısının ardından Universal Film Stüdyoları turumuza çıkıyoruz. Disneyland’ın en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkanı bulacaksınız. Onlarca şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır. Gezimizin sonunda otele hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

06Sabah kahvaltısının ardından Los Angeles’ın oldukça ünlü kumsallarından biri olan Santa Monica’ya gidiyoruz. Bu sahil kasabası cıvıl cıvıl bir gece hayatına sahip. Bölgede ünlü restoranlar olması nedeniyle de Santa Monica Los Angeles’ın en popüler bölgelerinden biri haline gelmiş. Sonrasında Santa Monica’nın biraz güneyinde yer alan Venice Beach’e gidiyoruz. Burası daha çok ünlülerin tercih ettiği bir bölge. Hemen sonrasında San Diago turumuza başlıyoruz. Harika plajları, bahçeleri, deniz müzeleri ile turistler tarafından oldukça ilgi gören bir yerdir. Programımızı bitirdikten sonra otelimize hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

07Sabah kahvaltısının ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile San Francisco’ya hareket ediyoruz. Bu güzel şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Civic Center, Balıkçı Rıhtımı ve Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrasında otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

08Sabah kahvaltısının ardından dünyaca ünlü Golden Gate Bridge’yi görmeye gidiyoruz. Sonrasında bir çok filme konu olmuş meşhur Alcatraz Adası Turunu yapıyoruz. Bu turda Alcatraz Hapishanesini ve diğer bölümlerini gezeceğiz. Turumuzun sonunda otelimize doğru yola çıkıyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

09Sabah kahvaltısının ardından alışveriş için serbest zaman. Yerel saat ile 19:10’da TK080 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket. Daha sonra uçak değiştirerek TK2178 sefer sayılı uçuş ile Ankara’ya hareket. Yerel saat ile 21:15’de Ankara’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka OSİV TUR seyahatinde görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Osiv Turizm Ltd. Şti.

Adres : Cinnah Cad. No:12/B Çankaya / ANKARA
Tel : +90 (312) 394 57 60
Faks : +90 (312) 394 57 62
Email : info@osivtur.com

Bizden Haberler