Menu
Mühendislik Fuarı

Mühendislik Fuarı

  • Yer: Brno / Çek Cumhuriyeti
  • Tarih: 2 - 6 Ekim 2016

FUAR HAKKINDA

Çek Cumhuriyetinin İkinci Büyük Şehri Olan Brno ‘Da Düzenlenecek Olan ‘’Mühendislik ‘’Fuarımız, 2015 Yılında 54 Ülkeden 75.239 Ziyretçi Ve Almanya Başta Olmak Üzere 32 Ülkenin Katılımıyla (Çin, Avusturya, İtalya, İsviçre) Avrupanın Gözde Fuarlarından Biridir.
Diğer Yıllarda Katılım Gerçekleştiren Tüm Ülkelerden Alınan Geri Bildirimlerin %100 Olumlu Olduğu Ve Yeni İş Ortaklıklarının Kapılarının Açıldığı Kapsamlı Mühendislik Fuarımızda ‘’Osiv Turizm Seyahat Ve Fuarcılık’’olarak Siz Değerli Misafirlerimizi Ağırlamaktan Mutluluk Duyacağız.

FUAR İÇERİĞİ

Aerology Ekipmanları, Makina Mühendisliği, Kompresörler, Elektrik Mühendisliği, Elektronik, Enerji Mühendisliği, Motorlar, Fabrika Otomasyonu, Cam Sanayi Ekipmanları, Sulama Tesisleri, Laboratuvar Teknolojisi, Makine İnşaat, Takım Tezgahları,Seramik Sanayi, Malzeme, Ölçme Sistemleri, Mekanik Elleçleme Metal Döküm Tesisleri, Kimya Sanayi Metal Makine, Madencilik Ekipmanları, Nükleer Teknoloji, Bitkiler ve Makine, Plastik İşleme Makineleri, Pompalar, Soğutma, Düzenlenmesi ve Kontrol Teknolojisi, Yarı Mamul Ürünler, Özel Taşıma Araçları, Depolama Teknolojisi, Stüdyo Ekipmanları, Vanalar ve Ek Parçaları
Esnek üretim sistemleri,işlee şekillendirme,için aksesuarlar.Metal işleme onarım ve şekillendirme makinaları.Kaynak, alev kesme , oksijen makine ekipmanlar.Kaynak kaynak ark için makine ve ekipmanlar.Basınç kaynağı amaçlı ekipmanlar.Robotlar,manipülatör,kaynak işleri için aksesuarlar.Lehimleme alanında hizmetler,kurumlar ve dökümhaneler için yem malzemeleri.Erime tesis ekipanları,refrakter,kalıp çekirdek karışımları ve bunların karıştırılması için cihazlar.Yolluk ve yükseltici teknolojileri.Formoven ekipman ve jaderen.Döküm eritme ve tutma ocakları.Makina teçhizat aksesuar kalıp.Ham döküm terbiye için donatım ve aksesuarDöküm endüstrisi için kontrol teknolojisi.Ölçme ve dökümhaneler için test donanımları.Bilgisayar donanımları prosedürler,hesaplamalar,simülasyonlar.Döküm sektöründe çevre koruma ve atık.Yüzey temizliği içim ekipman.Kaplama lazer ve plazma teknolojileri içim donatım.Termal püskürtme için donatım.Yüzey işleme ekolojik teknoloji.Pastik ve kauçuk işleme akina ve ekipmanları.
Kompozit yarı işlenmiş ve bitmiş plastik ürünler.Ve bunları geri dönüşümü .Plastik kauçuk araştırma ölçüm ve test.hizmet ve kurumlar için Mühendislik kimyası

BRNO ŞEHİR NOTLARI

Monavia Bölgesinin En Önemli Şehri Olan Brno Gelişmiş Sanayisinin Yanında,En Canlı Üniversiteler Şehridir.Avrupanın En Büyük Fuar Merkezlerinden Birine Ev Sahipliği Yapan Brno Şehri,Moto Gp Nin Bir Ayağının Gerçekleştirildiği Şehir Olup.Honeywell, Siemens Ve Teknopark Ibm Gibi Teknoloji Devlerini De Ağırlamaktadır.
Tarihi Yapıtlarıyla Prag Ve Viyana Benzerliği Ve Bu Ünlü Kentlere Ulaşım Kolaylığıyla Da Mağrur Bir Kent Görünümündedir.
Brno Şehrinde ,Ziyaret Etmeye Değer Tarihi Yapılardan Bazıları;
St Peter&Paul Kathedrali,Moravian Galeri,Spilberk Kalesi,Kapuçin Ve Vault Rahipleri Manastırı,Old Town Hall,Tugendhat Villaları,Brno Belediye Müzesi.
Ortaçagda Zengin Tüccarların Evlerinin Bulunduğu Özgürlük Meydanı Uzun Ve Keyifli Bir Yürüyüş İçin İyi Bir Seçenektir.
Estetik Cam Ve Kristal İşçiliğinin Hayat Bulduğu Brno Şehri,Bu Harika El Sanatları Ve Hediyelik Eşyalar İçin Apayrı Bir Dünyanın Kapılarını Açar Ziyaretçilerine.Alışveriş İçin En İyi Adresler,
Dykova Caddesi Ve Vakovka Galerisidir.

DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize Ücreti
Şahsi Harcamalar
Ekstra Bagaj Ücreti
Ekstra Geziler
Öğle Akşam Yemekleri
Fuar Dışı Rehberlik Ve Transfer
Yurtdışı Çıkış Harcı

DAHİL OLAN HİZMETLER

Ankara Çıkışlı Uçak Bileti
Oda Kahvaltı Konaklama
Fuar Rehberlik Hizmeti
Yer Transferleri
Seyahat Sigortası

TUR PROGRAMI

01Ankara Esenboğa Havalimanında Osiv Turizm Kontuarı Önünde Saat 07:00 da buluşmanın ardından TK2113 sefer sayılı Türk Havayolları ile İstanbul, TK-1771 sefer sayılı Türk Havayollarına ait uçak ile de İstanbul-Prag uçuşunu gerçekleştireceğiz. Prag’a yaklaşık varış saatimiz 13:40 da olacaktır. Ardından aracımızla otelimize hareket , otele yerleşme.

02Otelde kahvaltının ardından Brno-Mühendislik Fuarı ziyareti, saat 13:00 17:30 saatleri arasında fuar alanında firmalarımız için daha önceden yaptığımız, kendi konu alanlarına göre en uygun olabilecek eşleştirmeler ile ikili görüşmelerin sağlanması.Otele dönüş ve konaklama.

03Otelimizde kahvaltının ardından, Brno-Mühendislik Fuarı ziyareti ve ikili görüşmeler. Otelimize dönüş ve konaklama.

04Otelimizde kahvaltının ardından, Brno-Mühendislik Fuarı ziyareti. Otelimize dönüş ve konaklama.

05Sabah kahvaltımızın ardından, otelden çıkış işlemleri .Yaklaşık iki buçuk saat sürecek Viyana yolculuğumuz ve Saat 15:35 te TK1298 sefer sayılı Türk Havayolları, Viyana Ankara direkt uçuşumuz için pasaport işlemleri. Ankara Esenboğa Havalimanı‘na tahmini varış saatimiz ise 18:50 de olacaktır.

Osiv Turizm Ltd. Şti.

Adres : Cinnah Cad. No:12/B Çankaya / ANKARA
Tel : +90 (312) 394 57 60
Faks : +90 (312) 394 57 62
Email : info@osivtur.com

Bizden Haberler